گارانتی و خدمات پس از فروش

گارانتی و خدمات پس از فروش

هیدرو پارس شما را به یک تجربه موفق دعوت مینماید.

این دستورالعمل به منظور ارتقاء هرچه بیشتر کیفیت محصولات تولیدی شرکت هیدرو پارس کیمیا و همچنین ایجاد واحد خدمات پس از فروش پمپ شرکت طراحی شده تا ضمن آشنایی با روند جاری شرکت بتوانیم خدماتی هرچه مناسب تر، به مشتریان عزیز شرکت ارائه نماییم. محصولات عرضه شده توسط این شرکت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ می باشد که شامل موارد ذیل می باشد.
در بخش خدمات پس از فروش پمپ، کاربران گرامی پس از انجام عملیات خرید، در صورت نیاز خریدار سیستم در سایت نصب و راه اندازی خواهد شد، و کاربر می تواند راهنمای استفاده از آن محصول را مشاهده نماید. از دیگر خدماتی که شرکت هیدرو پارس برای کاربران خود در نظر گرفته است می توان به تامین تمامی قطعات مورد نیاز مصرف کننده برای هر محصول و همچنین مشاوره های عیب یابی اشاره نمود.
کاربران گرامی می توانند در صورتی که هنگام استفاده از محصولات شرکت هیدرو پارس کیمیا با مشکلی مواجه شدند و یا نیاز به مشاوره های عیب یابی در زمینه استفاده از محصولاتی همچون پمپ های تزریق و انتقال مواد شیمیایی، میکسرها و پکیج های آماده سازی دارند با مراجعه به پنل کاربری خود این موارد را مطرح کرده تا در اسرع وقت پاسخ را مشاهده نمایند.
توجه داشته باشید جهت استفاده از پنل کاربری عضویت شما در سایت اجباری است .

ورود به سایت

نام کاربری :
کلمه عبور :