درخواست اطلاعات فنی محصولات

درخواست اطلاعات فنی محصولات هيدروپارس كيميا، با سالها تجربه در زمينه عرضه انواع پمپ تزریق مواد شیمیایی ( پمپ سلونوئیدی و محرک موتوری)، پمپهای انتقال مواد شیمیایی (سانتریفیوژ، مغناطیسی، مونو پمپ و ...)، میکسرهای دور کند و تند و پکیج های آماده سازی و تزریق مواد شیمیایی به ارائه انواع اطلاعات فنی پمپ های خود اقدام نموده است.
این شرکت با ایجاد بستری مناسب جهت ارائه انواع اطلاعات فنی پمپ ها به کاربران و همکاران خود قصد دارد تا علاوه بر معرفی محصول با کیفیت به دانش فنی هریک از کاربران نیز بیفزاید. لذا شما می توانید پس از تکمیل فرم اطلاعاتی ذیل و انتخاب محصول مورد نظرتان درخواست خود را به این مجموعه ارسال نمایند.
لازم به ذکر است که کاربران گرامی جهت دریافت اطلاعات فنی انواع پمپ های تزریق مواد شیمیایی (سلونوئیدی و محرک موتوری)، پمپهای انتقال مواد شیمیایی (سانتریفیوژ، مغناطیسی، مونو پمپ و ...)، میکسرهای دور کند و تند و پکیج های آماده سازی و تزریق مواد شیمیایی این شرکت فرم ثبت نام را تکمیل نموده باشند. در غیر این صورت می توانند فرم ثبت نام در این صفحه را تکمیل نمایند.
شركت هيدروپارس كيميا علاوه ارسال اطلاعات فنی انواع پمپ ها، به ارسال خبرنامه برای کاربران خود نیز اقدام نموده است، کاربرانی که تمایل دارند تا خبرنامه شرکت هیدروپارس کیمیا را دریافت کنند می توانند با فعال کردن گزینه ارسال خبرنامه در فرم درخواست اطلاعات فنی انواع پمپ ها این امکان را برای خود فراهم آورند.

فرم درخواست اطلاعات فنی

تمامی فیلدها بایستی پر شوند.
کلمه عبور و تکرار آن هم خوانی ندارند.
کلمه عبور بایستی بیش از 8 کاراکتر باشد.
کد پستی بایستی 10 کاراکتر باشد.
فرمت ایمیل نامعتبر است.
کد امنیتی نادرست است.
نام کاربری را وارد نمایید.

نام و نام خانوادگی :
نام شرکت :
سمت :
تلفن :
تلفن همراه :
فکس :
ایمیل :
شهر / شهرستان :
آدرس :
لطفا مشخصات درخواست مورد نظر را وارد نمایید :
ارسال فایل :
کد امنیتی :

متقاضی دریافت خبرنامه می باشم.

مایل به عضویت در سایت هستم.
نام کاربری :
کلمه عبور :
تکرار کلمه عبور :